r e k l a m a


Aktualności

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych rynkiem chińskim

Spotkanie informacyjne 27 kwietnia 2017 „Rynek spożywczy w Chinach. Szanse dla polskich firm.”

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców planujących uczestnictwo w targach spożywczych na terenie Chin (SIAL China w Szanghaju, IFE China w Kantonie, ANUFOOD China i in.) oraz wejście ze swoimi produktami na rynek chiński do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Rynek spożywczy w Chinach. Szanse dla polskich firm.”, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. w siedzibie Agencji Rynku Rolnego (ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa).
Spotkanie poprowadzą eksperci z długoletnim doświadczeniem we wprowadzaniu firm, także z branży spożywczej, na rynek chiński. Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. takie kwestie jak: szanse i zagrożenia dla polskich firm, najczęściej popełniane błędy we współpracy z chińskimi kontrahentami, kanały dystrybucji produktów spożywczych w Chinach, certyfikacja produktów, współpraca z agentem na terenie Chin.

Zgłoszeń na spotkanie prosimy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: ARR- events@arr.gov.pl do końca dnia 25 kwietnia 2017 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Żródło: ARR

Tagi:

Zobacz także