r e k l a m a

Partner serwisu


Debiut piwa borówkowego

Na trwających w Berlinie (7–9 lutego) targach Fruit Logistica polscy producenci borówki zaprezentowali Salamander Blueberry Berliner Weisse, piwo warzone wspólnie z piwowarami Browaru Stu Mostów. Premiera była okazją do promocji walorów smakowych borówki.

14 lutego 2018

czytaj więcej >

r e k l a m a


Jagodowe trendy po raz kolejny w Kraśniku

W Kraśniku trwa drugi dzień XIV Międzynarodowej Konferencji Sadowniczej „Jagodowe Trendy 2018”. Konferencję już po raz czternasty zorganizował Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej oraz Katedra Sadownictwa i Szkółkarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy udziale Starosty Kraśnickiego.

08 lutego 2018

czytaj więcej >

Szkolenia w Nowosądeckiem

Firma Yara Poland i BASF Polska zorganizowały seminaria dla producentów owoców z rejonu Nowego Sącza. 19 stycznia odbyło się spotkanie w Łącku, a 20 stycznia w Łososinie Dolnej.

24 stycznia 2018

czytaj więcej >

Trwają spotkania sadownicze

Jak co roku, styczeń i luty obfituje w konferencje sadownicze organizowane przez firmę Agrosimex. Największym zainteresowaniem cieszyła się inauguracyjna konferencja w Małej Wsi, w której uczestniczyło ponad 400 osób.

24 stycznia 2018

czytaj więcej >

POLAGRA-PREMIERY: nowości już na polskim rynku!

Premiery, nowinki technologiczne, owocne spotkania biznesowe, nowe kontakty – tak w skrócie można podsumować siódmą edycję  Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, które w dniach 18–21 stycznia odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

23 stycznia 2018

czytaj więcej >

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa rozpoczęte

Tegoroczna edycja targów trwa w dniach 10–11 stycznia, po raz kolejny w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas inauguracji wręczono trzy nagrody imienia prof. S.A. Pieniążka. Kto je otrzymał?

10 stycznia 2018

czytaj więcej >

Co nowego w BASF Crop Protection

19 grudnia 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się konferencja prasowa firmy BASF Crop Protection. Uczestniczyli w niej dziennikarze rolni oraz producenci, w gospodarstwach których są zlokalizowane centra kompetencji BASF.

27 grudnia 2017

czytaj więcej >

Podsumowanie sezonu sadowniczego

Podczas IV już spotkania z cyklu VIP-room zorganizowanego prze firmę Timac Agro Polska (14 grudnia, Przypki k. Tarczyna) omówiono aktualne trendy odmianowe w kraju i na świecie oraz podsumowano miniony sezon sadowniczy.

18 grudnia 2017

czytaj więcej >

Aplikacja dla przedsiębiorczych rolników

Od niespełna roku na polskim rynku dostępna jest aplikacja Agrivi służąca do kompleksowego zarządzania gospodarstwem rolnym. O możliwościach, jakie daje ten produkt, mówiono 6 grudnia podczas spotkania prasowego w Warszawie.

18 grudnia 2017

czytaj więcej >

Truskawki w miejsce jabłek

Blisko stu wystawców pojawiło się w Lublinie podczas trzeciej edycji Targów Sadowniczych Best Berries 2017. Organizatorzy postawili na owoce miękkie.

11 grudnia 2017

czytaj więcej >