Relacje

Interpoma 2018 – mamy wyróżnienie!

Podczas tegorocznej edycji targów Interpoma (15–17 listopada, Bolzano, Włochy) po raz pierwszy przyznano nagrody za technologiczne innowacje (Interpoma Technology Award). W kategorii polowej (Field) wyróżniono GoTrack Remote Control polskiej firmy GoTrack.

fot. H. Czerwiński

Interpoma Technology Award to konkurs, w którym honorowane są nowatorskie rozwiązania z zakresu zrównoważonej produkcji sadowniczej (kategoria Field) oraz procesów pozbiorczych (kategoria Post Harvest) – informował przewodniczący jury – prof. Massimo Tagliavini z Uniwersytetu w Bolzano. Zgłoszono do niego 25 produktów, spośród których, oprócz dwóch produktów zwycięskich, przyznano także 3 wyróżnienia.

Mimo że zwycięskim produktem w kategorii Field okazał się produkt MisterPro + Isomate CM Mister 1.0 firmy @CBC Europe, to serdecznie gratulujemy zespołowi GoTrack, którego system zdalnego kierowania traktorem GoTrack Remote Control został przez jury doceniony jedynym wyróżnieniem w tej kategorii.

W kategorii Post Harvest zwycięzcą została firma Biometic Microtec za Q Eye Xp, a wyróżnienia otrzymała Greefa za SmartPack2 i Zucal za Polus 48.

Szerzej o targowych nowościach i trendach, kongresie „Jabłko na świecie” oraz wydarzeniach towarzyszących już wkrótce na naszym portalu i w drukowanym wydaniu „Sadu Nowoczesnego”. (H.C.)

Zdjęcia do artykułu

W stoisku wyróżnionej firmy GoTrack (od lewej): Michał Janus, Marcin Janus i Marcin Lis fot. H. Czerwiński
Ceremonia wręczenia nagród Interpoma Technology Award – przedstawiciele GoTrack odbierają certyfikat wyróżnienia fot. H. Czerwiński
Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie Interpoma Technology Award fot. H. Czerwiński

Zobacz także

Zobacz wszystkie

POZOSTAŁE TYTUŁY WYDAWNICTWA

Hortpress Sp. z o. o. | Realizacja Azure