Dzwonek  Czytaj prenumeratę już od 167 zł  Skorzystaj

Wygraj opryskiwacz Wulkan Max Flow w konkursie z okazji 50-lecia "Sadu Nowoczesnego"!

Wygraj opryskiwacz Wulkan Max Flow w konkursie z okazji 50-lecia "Sadu Nowoczesnego"!

Z okazji 50-lecia naszego miesięcznika "Sad Nowoczesny" zapraszamy do udziału w konkursie, który będzie trwał przez cały bieżący rok! Nagrodą główną jest opryskiwacz WULKAN MAX FLOW od firmy Bury Maszyny Rolnicze. Co miesiąc przyznamy również vouchery o wartości 1000 złotych do zrealizowania u partnerów naszego konkursu.

Co zrobić, żeby wygrać opryskiwacz w konkursie Sadu Nowoczesnego?

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić sobie zdjęcie z miesięcznikiem "Sad Nowoczesny", opublikować je na stronie konkursu: www.50lat.sadnowoczesny.pl i napisać nam dlaczego warto czytać "Sad Nowoczesny".

Pochwalcie się miesięcznikiem w sadzie, w domu, a może macie archiwalne numery i jesteście przedstawicielami kolejnego pokolenia sięgającego po tę lekturę? Czytacie sami, a może wspólnie? Inwencję twórczą i kreatywność w podejściu do naszej jubileuszowej zabawy zostawiamy Wam!

Jaki będzie przebieg konkursu?

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są od 3 stycznia do 31 grudnia br. Przez cały najbliższy rok będą przyznawane nagrody miesiąca. Będą to vouchery o wartości 1000 zł, które laureaci będą mogli wykorzystać na zakupy u fundatora danej nagrody. O tym, kto otrzyma nagrodę miesiąca, zdecydują głosy publiczności oddane na zdjęcie opublikowane na stronie naszego jubileuszowego konkursu.

W tym miesiącu fundatorem nagrody jest firma Przybyszewski, która oferuje voucher uprawniający do zniżki w wysokości 1000 zł na zakup sekatora akumulatorowego Felco!

Finał konkursu i nagroda główna

Spośród wszystkich zgłoszeń, pod koniec roku, zostanie wyłoniony laureat, który otrzyma nagrodę główną – opryskiwacz WULKAN MAX FLOW od firmy Bury Maszyny Rolnicze.

Laureata nagrody głównej wybierze komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Polskiego Wydawnictwa Rolniczego. Ogłoszenie laureata głównej nagrody konkursu odbędzie się 31 stycznia 2023 r.

Przypominamy!
Zgłoszenia do konkursu i głosowanie na zdjęcie miesiąca odbywa się na stronie
konkursu: www.50lat.sadnowoczesny.pl.

Na tej stronie znajduje się także pełny regulamin i pozostałe informacje dotyczące konkursu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie prenumeraty "Sadu Nowoczesnego".

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie

Henryk Czerwiński,
redaktor naczelny "Sadu Nowoczesnego"

konkurs na 50-lecie Sadu Nowoczesnego

Podobne artykuły

Sad Nowoczesny

Sad Nowoczesny 08/2022

magazine cover image KUP PRENUMERATĘ ZOBACZ E-WYDANIE

PogodaPoznań

temp. min./max.

16°C/22°C