Dzwonek  Czytaj prenumeratę już od 167 zł  Skorzystaj

Iseki wprowadza cztery serie małych ciągników

Iseki wprowadza cztery serie małych ciągników

Firma Iseki prezentuje gamę małych ciągników, które według producenta są wszechstronne i łatwe w utrzymaniu.

Iseki wprowadza cztery serie (TM 31, TM 32, TLE 3 i TLE 4) kompaktowych traktorów, które sprawdzą się w szerokim zakresie zastosować z różnym osprzętem. Producent informuje, że maszyny są łatwe w utrzymaniu i dopuszczone do ruchu drogowego. Dysponują silnikami o mocy do 48 KM i napędem 4 × 4. Jako wyposażenie opcjonalne dostępna jest solidna kabina. 

Kompaktowe traktory Iseki

Nowe ciągniki Iseki zaprojektowane do prac w ogrodzie i obejściu wyposażone są w silniki wysokoprężne, które w zależności od modelu osiągają moc od 16 do 48 KM. Oprócz opcjonalnego napędu na wszystkie koła, pracę w trudnym terenie zapewnia blokada mechanizmu różnicowego. Prędkość maksymalna niebieskich maluchów wynosi 20 km/h.

Wyposażenie ciągników

Wyposażanie serii małych ciągników Iseki, dzięki tylnemu podnośnikowi, przedniemu TUZ i hydraulice umożliwia pracę z szeroką gamą maszyn towarzyszących. 

Wszystkie nowe ciągniki mogą być opcjonalnie wyposażone w ładowacze czołowe. Małe rozstawy osi oraz duże kąty skrętu przednich kół sprawiają, że minitraktory Iseki są stosunkowo zwrotne. Szybki dostęp do elementów silnika jest możliwy dzięki szeroko otwieranej masce.

opr. aj, fot. Iseki, źródło: www.profitechnika.pl

Opryski i koszenie bez operatora. Rewolucja w sadach made in Polska

Podobne artykuły

Sad Nowoczesny

Sad Nowoczesny 08/2022

magazine cover image KUP PRENUMERATĘ ZOBACZ E-WYDANIE

PogodaPoznań

temp. min./max.

16°C/22°C