Dzwonek  Czytaj prenumeratę już od 167 zł  Skorzystaj

Instalacja nawodnieniowa w sadzie SGGW na podzespołach Milex

Instalacja nawodnieniowa w sadzie SGGW na podzespołach Milex

Podczas tegorocznego Dnia Otwartego Sadu Doświadczalnego SGGW w Wilanowie firma Milex zaprezentowała produkty do nawadniania upraw sadowniczych. Obejrzyj film pod artykułem!

5 września odbył się jubileuszowy XXV Dzień Otwarty Sadu Doświadczalnego SGGW w Wilanowie. Na spotkanie przybyło blisko 1000 osób, które mogły zapoznać się z  wynikami najnowszych doświadczeń prowadzonych w sadzie. O różnego rodzaju systemach nawadniania opowiedzieli także przedstawiciele firmy Milex, zajmującej się produkcją elementów do systemów nawadniania.

Uczestnicy Dnia Otwartego Sadu Doświadczalnego SGGW mogli zapoznać się m.in. z rozwiązaniami marki Watermill z oferty Milex.

- Watermill to to polski producent linii kroplującej i rur irygacyjnych do systemów nawadniania - wyjaśniał Łukasz Głuszcz z Milexu. Zaznaczył, że dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firma z powodzeniem projektuje, wdraża i kompleksowo wykonuje systemy nawadniania na potrzeby sadowników. Mogli się oni naocznie przekonać o skuteczności rozwiązań Milexu, gdyż część instalacji nawodnieniowej w sadzie SGGW została wykonana na podzespołach Milex.

- Instalacja została wykonana na bazie najlepszych surowców dostępnych na rynku europejskim i na uznanych emiterach kroplujących. Są to kroplowniki Plastro - zaznaczył Głuszcz.

Więcej o produktach z oferty Milex dowiesz się z filmu!

Instalacja nawodnieniowa w sadzie SGGW na podzespołach Milex

Podobne artykuły

Sad Nowoczesny

Sad Nowoczesny 08/2022

magazine cover image KUP PRENUMERATĘ ZOBACZ E-WYDANIE

PogodaPoznań

temp. min./max.

16°C/22°C