Zyskaj dostęp do wyjątkowych treści

Wybierz swój pakiet i czytaj tak, jak lubisz

Prenumerata Cyfrowa i Drukowana
Artykuły Premium + e-wydanie + Prenumerata Drukowana SAD
195.00 zł
za pół roku
345.00 zł
za rok

 

PAKIET ZAWIERA

  • Wszystko, co zawiera Prenumerata Cyfrowa

DODATKOWO ZYSKASZ

  • Miesięcznik top agrar Polska z bezpłatną dostawą do domu
  • Rabaty na paliwo na stacjach Orlen
  • Porady prawne w ramach dyżurów telefonicznych
  • Możliwość dokupienia dodatków tematycznych (wydania drukowane)
  • Wstęp na wybrane eventy i seminaria
  • Rabaty na zakupy w agrarsklep.pl
  • Zniżki na szkolenia techniczne, uprawowe i ekonomiczne
Płacisz bezpiecznie
Często zadawane pytania

Możesz czytać wiele wiadomości i artykułów na naszej stronie. Jednak nie będziesz mieć dostępu do wszystkich tekstów. Artykuły oznaczone jaki premium (biała gwiazdka na czerwonym tle) są dostępne wyłącznie dla naszych subskrybentów i prenumeratorów.

Tak, wszyscy abonenci mogą anulować swoją subskrypcję lub prenumeratę w dowolnym momencie. Jednak wówczas utracisz dostęp do wszystkich treści Premium na naszym portalu po okresie na jakich wykupiłeś prenumeratę czy subskrypcję.

Jeżeli w metodzie płatności wybierzesz płatność cykliczną kartą, wówczas Twoja karta będzie obciążana zgodnie z harmonogramem i cennikiem subskrypcji i prenumerat. Jeżeli zrezygnujesz z subskrypcji lub prenumeraty, Twoja karta nie będzie już obciążana. 

Możesz także wybrać inne metody płatności - np. BLIK czy przelewy24.

Prenumerata i subskrypcja jest odnawiana automatycznie. Oznacza to, że nie musisz się martwić, że zapomnisz o jej kontynuacji. Jednak, jeśli zapomnisz opłacić faktury za subskrypcję czy prenumeratę lub zrezygnujesz z jej dalszej kontynuacji, wówczas na podany przez Ciebie email wyślemy informację o tym, że zbliża się termin wygaśniecia subskrypcji lub prenumeraty. 

Nie, w Regulaminie jasno jest wskazane, że subskrypcja czy prenumerata jest przypisana dla jednego Użytkownika. Poza tym, ze względów bezpieczeństwa nie polecamy dzielenia się swoimi danymi dostępowymi z innymi osobami. 

Oczywiście, nasze rozwiązania są dostosowane zarówno do komputerów stacjonarnych i laptopów, jak i tabletów oraz smartphonów. Dlatego po zalogowaniu się na naszej stronie możesz czytać treści premium lub przeglądać e-wydanie na urządzeniu, które najbardziej lubisz lub które masz pod ręką. 

 

Masz pytanie? Chętnie pomożemy
20. czerwiec 2024 21:22