StoryEditorOSTATNIA SZANSA

Ostatnia szansa na wygranie opryskiwacza! Zgłoś się do konkursu Z okazji 50-lecia "Sad Nowoczesny"

23.12.2022., 12:23h
To już ostatnia prosta naszego jubileuszowego konkursu z okazji pięćdziesięciolecia „Sadu Nowoczesnego”. Wszystkich prenumeratorów zachęcamy zatem do zgłaszania swojego udziału i być może to właśnie Ty zostaniesz właścicielem nowego opryskiwacza Wulkan Max Flow od firmy Bury Maszyny Rolnicze!

Główną nagrodą w naszym konkursie z okazji pięćdziesięciolecia „Sad Nowoczesny” jest opryskiwacz Wulkan Max Flow od firmy Bury Maszyny Rolnicze! Serdecznie dziękujemy sponsorowi tej nagrody oraz wszystkim pozostałym partnerom, którzy przez ten rok, co miesiąc, nagradzali zwycięzców kolejnych etapów naszej gry!

Nagrodę ostatniego – grudniowego – etapu konkursu sponsoruje firma Calfert. W tym miesiącu do wygrania jest voucher o wartości 1000 zł do wymiany na dwa nowe, wysokiej jakości produkty:

  • nawóz mineralny z wapniem i magnezem NEUTRASOL (o poj. 20 l),
  • nawóz mineralno-organiczny z azotem i potasem ASKAN (o poj. 20 l).
image

Nagroda Sad grudzień

FOTO: sad

Co trzeba zrobić, aby stać się właścicielem opryskiwacza Wulkan Max Flow od firmy Bury Maszyny Rolnicze?

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić sobie zdjęcie z miesięcznikiem "Sad Nowoczesny", opublikować je na stronie konkursu: www.50lat.sadnowoczesny.pl i napisać nam, dlaczego warto czytać "Sad Nowoczesny".

Pochwalcie się miesięcznikiem w sadzie, w domu, a może macie archiwalne numery i jesteście przedstawicielami kolejnego pokolenia sięgającego po tę lekturę? Czytacie sami, a może wspólnie? Inwencję twórczą i kreatywność w podejściu do naszej jubileuszowej zabawy zostawiamy Wam!

Wyślij zgłoszenie: KONKURS Z OKAZJI 50-LECIA SADU NOWOCZESNEGO!

23. maj 2024 01:03