StoryEditorNOWOŚCI NA RYNKU

Nowy produkt i nowa odsłona jabłka – Chipsy POLA od Rajpol

28.11.2022., 14:00h

Rajpol jako jedna z największych polskich grup sadowników, wchodzi na rynek z nowym produktem. Produktem, który ma otworzyć przed polskimi sadownikami nowe możliwości. Mowa o Chipsach POLA.

Rajpol to organizacja producentów owoców, która produkuje owoce na powierzchni przeszło 1600 hektarów. Wśród nich znajdują się grusze, jabłka, śliwki, czereśnie, borówki oraz porzeczki czerwone.

Z firmy Rajpol owoce trafiają do Rajpol Trade. W ten sposób dostarczane jest rocznie ponad 40 tysięcy ton jabłek i 1 200 ton gruszek.

Rajpol jako jedna z największych polskich grup sadowników, wchodzi na rynek z nowym produktem. Produktem, który ma otworzyć przed polskimi sadownikami nowe możliwości. Mowa o Chipsach POLA.

Chipsy POLA dla nowoczesnej kobiety XXI wieku

Chipsy POLA to pomysł na smaczną, zdrową i podręczną przekąskę przede wszystkim skierowaną dla kobiety XXI wieku.

— Chcemy odejść od postrzegania jabłka i produktów pochodnych wyłącznie jako naturalnych i zdrowych. POLA jest przede wszystkim pyszna i chrupiąca - jest lekką, nowoczesną, atrakcyjnie zapakowaną przekąską — mówi Aleksandra Ośko-Woźniak, business development manager w Rajpol.

Chipsy POLA to pierwszy taki produkt, ale jak zaznaczają nie ostatni. Na sam początek konsumenci będą mieli okazję kupić w polskich sklepach chips 100% jabłko, chips z jabłka z sokiem truskawkowym i chips z jabłka z cynamonem.

— Nasz produkt kierujemy do wszystkich szukających przekąski bez kompromisów - przede wszystkim smacznej, przyjemnie chrupiącej, ale również naturalnej. Wszyscy lubimy małe przyjemności - a taką z pewnością jest słodko chrupiący chips z jabłka. Produkty Pola świetnie sprawdzają się w przysłowiowym „biegu- w domu, w pracy, w podróży. Jesteśmy przekonani, że POLA odnajdzie się na rynku i wierzymy, że chipsy jabłkowe mogą stać się jednym z ulubionych przysmaków Polek, do których w szczególności kierujemy nasz produkt — dodaje Aleksandra.

Gdzie znajdziemy Chipsy POLA?

Chipsy znajdą się na sklepowych pułkach, ale planowany jest również rozwój kanałów e-commerce. Polska to kraj, który jest przodującym producentem jabłek w Europie. Odpowiedzią na dalsze rozwijanie kierunków sadownictwa są chipsy POLA.

 

opr. Bernat Patrycja na podst. RAJPOL, PAP

FOT: RAJPOL Facebook

24. lipiec 2024 20:20