StoryEditor

Ważna informacja dla Prenumeratorów magazynu Sad Nowoczesny

17.01.2023., 12:20h
PWRPWR
W związku z nawiązaniem współpracy pomiędzy Polskim Wydawnictwem Rolniczym Sp. z o.o. a wydawnictwem Plantpress Sp. z o.o. przekazujemy Państwu informację od Zarządów obu firm.

Drodzy Czytelnicy,

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dnia 12 stycznia 2023 roku wydawnictwa: PWR i Plantpress podpisały porozumienie w sprawie współpracy w dystrybucji czasopism sadowniczych. Od lutego 2023 roku PWR w miejsce Sadu Nowoczesnego będzie oferował swoim prenumeratorom MPS-SAD. Zamiast dotychczasowych dwóch czasopism poświęconych sadownictwu (Sad Nowoczesny i MPS-SAD.

Jeżeli mają Państwo wykupioną wcześniej prenumeratę obu czasopism – prosimy o kontakt z jednym z wydawców. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne vouchery na inne pozycje wydawnicze, możemy przedłużyć Państwu prenumeratę na rok kolejny lub zwrócimy wpłaconą kwotę.

 

Kontakt do PWR: Joanna Sztaba, tel. 61 8862950, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do Plantpress: Weronika Zuk – Skarszewska, tel. 53 2545424, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CZYTAJ CAŁY KOMUNIKAT

 

image

Plantpress_PWR_komunikat SAD

FOTO: PWR
13. czerwiec 2024 15:39