StoryEditor

Izydory 2021: Wybierz Firmę Przyjazną dla Rolnika i wygraj nagrodę!

21.01.2021., 11:25h

Zapraszamy do udziału w IV edycji Plebiscytu Izydory 2021! Na głosujących czekają nagrody!

Ruszyła IV edycja Plebiscytu Izydory 2021, w którym wyłonimy firmy przyjazne dla rolnika - wyróżniające się elastycznym podejściem, zrozumieniem oczekiwań, a także otwartością na innowacyjne rozwiązania. 

Zależy nam, aby służyć pomocą Wam – rolnikom, hodowcom, plantatorom w dokonywaniu dobrych wyborów i lokowaniu zaufania tam, gdzie otrzymacie produkty i usługi najwyższej jakości. Wierzymy także, że wyróżnienie firm, dla których szczególne znaczenie ma nawiązywanie dobrych i partnerskich relacji z klientami, będzie stanowiło impuls do większej zmiany.

I etap plebiscytu trwa od 15 stycznia do 15 marca
, a jego celem jest wybranie firm najbardziej przyjaznych dla rolników. Faworyci, którzy uzyskają największą liczbę głosów zostaną zakwalifikowani do II etapu rozpoczynającego się 16 kwietnia, w którym głos należy oddać na jedną z firm w każdej z wyłonionych kategorii. Wystarczy, że odwiedzisz stronę www.izydory.com i wypełnisz prosty formularz zgłoszenia. 

Zwieńczeniem Plebiscytu Izydory 2021 będzie wręczenie wyjątkowych statuetek tym firmom, których osią działania jest dobro i satysfakcja klientów. 

W tym roku Polskie Wydawnictwo Rolnicze wręczy także dwa Złote Izydory, które stanowią uhonorowanie wieloletniej pracy, docenianej przez rolników od I edycji Plebiscytu.

Dla osób, które wezmą udział w głosowaniu i odpowiedzą na zadanie konkursowe: „Uzasadnij, dlaczego uważasz zgłoszoną firmę za przyjazną dla rolnika”, Polskie Wydawnictwo Rolnicze przygotowało atrakcyjne nagrody: laptopa Lenovo ThinkPad E14, prenumeraty czasopism „top agrar Polska”, „Tygodnika Poradnika Rolnicze”, „Elity” oraz „profi”, wraz z publikacjami specjalnymi i zestawem gadżetów.

Zapraszamy do aktywnego udziału w Plebiscycie Izydory 2021 i oddawania głosów na firmy, które są najbardziej przyjazne dla polskich rolników. 

Wspólnie tworzymy nowoczesne rolnictwo, wyznaczając nowe standardy!
23. maj 2024 01:30