StoryEditor

Ja i mój pierwszy Sad Nowoczesny – Jak to zrobić, żeby wygrać?

07.04.2022., 11:58h

Z okazji 50-lecia naszego miesięcznika "Sad Nowoczesny" zorganizowany został konkurs. Nagrodą główną jest opryskiwacz WULKAN MAX FLOW od firmy Bury Maszyny Rolnicze. Co miesiąc przyznajemy również vouchery o wartości 1000 złotych do zrealizowania u partnerów naszego konkursu. Podpowiadamy jak wygrać!

„Sad Nowoczesny” obchodzi 50-lecie z tej okazji, został zorganizowany konkurs. Nagrodą główną jest opryskiwacz WULKAN MAX FLOW od firmy Bury Maszyny Rolnicze. Dodatkowo co miesiąc przyznajemy vouchery o wartości 1000 złotych do zrealizowania u partnerów konkursu.

Co zrobić, żeby wygrać? Podpowiadamy!

Zrób sobie zdjęcie z miesięcznikiem Sad Nowoczesny, miesięcznik może być przedstawiony na zdjęciu w formie elektronicznej, niekoniecznie papierowej. Zgłoś się do konkursu, a my opublikujemy je na stronie www.50lat.sadnowoczesny.pl, gdzie publiczność będzie oddawała swoje głosy. Następnie napisz, dlaczego Twoim zdaniem warto czytać Sad Nowoczesny.


Każdego miesiąca przyznawana jest nagroda dla Laureata, a nagroda główna przyznawana jest przez Komisje Konkursową, która oceni zarówno zdjęcia, jak i odpowiedzi na pytania.
Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są aż do 31.12.2022 r. 


23. maj 2024 02:03