StoryEditor

Konferencja Fresh Market 2019

19.04.2019., 14:59h
3 października 2019 r. w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się kolejna edycja konferencji Fresh Market organizowana w nowatorskiej formule kupieckiego centrum handlu. Jej celem jest umożliwienie producentom i dystrybutorom indywidualnego spotkania z kupcami z największych sieci handlowymi z Polski oraz zagranicy.

Jeśli jesteś producentem, dostawcą, importerem owoców, warzyw lub kwiatów albo producentem opakowań dla tej branży, nie możesz pominąć tego wydarzenia. To wyjątkowa okazja, aby z powodzeniem rozwijać relacje biznesowe na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.

Fresh Market – jeden dzień, jedno miejsce:
  • spotkasz przedstawicieli największych regionalnych sieci handlowych i firm zajmujących się handlem hurtowym, dystrybucją i produkcją świeżych owoców, warzyw i kwiatów,
  • nawiążesz współpracę z największymi dystrybutorami i sieciami handlowymi w regionie i zaczniesz sprzedawać swoje produkty lub usługi ostatecznym odbiorcom, bez pośredników,
  • poznasz najważniejszych dostawców owoców i warzyw, dzięki czemu zwiększysz skalę swojego importu lub eksportu,
  • przedstawisz swoją ofertę opakowań świeżych owoców i warzyw producentom i sieciom handlowym.

Konferencja Fresh Market, która odbywa się od 12 lat, gościła  sieci handlowe z Europy Środkowej i Wschodniej, takie jak: Aman, ATB, Auchan, Avita, Biedronka, Bielmarket, Brnenka, Carrefour, Chata Polska, Chorten, Delikatesy Centrum, Dino, Eurocash, Frac, Gippo, Intermarche, Kaufland, Magnit, Makro, Maksima, MarcPol, Mila, PGS, Piotr I Paweł, Polo, Prim, Silpo, Spar, Stokrotka, Tesco, Varus, Victoria, Vitalur, Zielony Rynek, Żabka

W tym roku organizator KJOW sp. z o.o. spodziewa się przedstawicieli ponad 20 sieci handlowych, ponad 200 dostawców świeżych warzyw, owoców i kwiatów, a także firm oferujących produkty dla agrobiznesu i przedsiębiorstw świadczących usługi specjalistyczne dla rolnictwa. Będą przedstawiciele kilkudziesięciu organizacji i mediów branżowych. Informacja o wydarzeniu i uczestników dotrze do 300 000 osób z branży, ponad 40 sieci i ponad 600 firm.

Fresh Market Award – Produkt Roku

Podczas  konferencji  przyznana  zostanie  nagroda  Fresh  Market  Award  „Produkt  Roku 2019”, dająca wyjątkową możliwość wypromowania nowego produktu lub odmiany na polskim rynku.

Dyskusje panelowe

Podczas Fresh Market można wziąć udział w panelach dyskusyjnych z ekspertami branżowymi i poszerzyć swoją wiedzę na temat aktualnej sytuacji rynkowej, prognoz na nadchodzący rok i analiz cen.

Maciej Kania
Źródło: mat. prasowe

22. lipiec 2024 07:13