StoryEditor

Plebiscyt Izydory 2022: wygraj zgłaszając przyjazną rolnikom firmę!

To już piąta edycja Plebiscytu Izydory, w którym nasi Czytelnicy wybierają firmy najbardziej przyjazne rolnikom. W ten sposób możecie docenić firmę, a jednocześnie wygrać cenne nagrody!

12 stycznia wystartował pierwszy etap V edycji Plebiscytu Izydory 2022. W tym konkursie organizowanym przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. rolnicy zgłaszają firmy, które według nich są godne polecenia i pomocne w codziennym prowadzeniu gospodarstwa. Celem Plebiscytu jest wyłonienie spośród kilku kategorii, najlepszych firm, dla których rolnik oraz jego interesy stanowią najwyższą wartość, realizowaną w codziennych interakcjach z gospodarzami.

pierwszym etapie konkursu należy zgłosić maksymalnie 6 firm przyjaznych rolnikom, poprzez formularz, co zajmie nie więcej niż kilka minut. Daje to szansę na zdobycie zaszczytnego tytułu firmom w Plebiscycie i statuetki Izydory 2022, a rolnikom szansę na atrakcyjne nagrody.

Pierwszy etap konkursu trwa od 12.01.2022 do 25.03.2022. Po tym etapie 25 kwietnia 2022 wyłonimy nominacje i kategorie, w których firmy będą walczyć o pierwsze miejsca w kolejnych etapach Plebiscytu Izydory 2022.


Serdecznie zapraszamy do zgłaszania firm TUTAJ.

W tym roku rolnicy mogą wygrać laptop i roczne prenumeraty z ciekawymi gadżetami.


23. maj 2024 02:46