StoryEditor

Podwójne zabójstwo w gospodarstwie szkółkarskim

11.12.2019., 15:11h

Puławscy kryminalni zatrzymali 36 letniego obywatela Ukrainy mogącego mieć związek ze śmiercią dwóch mężczyzn, których ciała zostały znalezione wczoraj na terenie jednego z gospodarstw w gm. Puławy. Już wstępne czynności na miejscu wskazywały na udział osób trzecich w śmierci mężczyzn. Zatrzymany 36 latek trafił do policyjnego aresztu. Trwają czynności procesowe z jego udziałem.

Ofiary to pracownicy gospodarstwa

8 grudnia ok. godz. 13:00 dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji z miejscowości w gm. Puławy zostały ujawnione ciała dwóch mężczyzn. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, do którego mogły przyczynić się osoby trzecie. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod ścisłym nadzorem prokuratora. Ustalono, że ofiary to obywatele Ukrainy, którzy pracowali na terenie gospodarstwa szkółkarskiego, gdzie zostali znalezieni. 

Trwają dalsze czynności procesowe z udziałem 36 latka

W związku ze sprawą, kryminalni zatrzymali 36 letniego obywatela Ukrainy. Z  ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna znał ofiary i pracował razem z nimi w gospodarstwie szkółkarskim. Za przestępstwo zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem

Jak informuję TVN24 powołując się na słowa rzecznika Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszki Kępki zabójca działał ze szczególnym okrucieństwem. Pierwsza ofiara została ugodzona osiemnastokrotnie nożem w klatkę piersiową i jamę brzuszną, co skutkowało śmiercią. Drugi mężczyzna został ugodzony pięciokrotnie w szyję i klatkę piersiową. Poszkodowanym zabójca zabrał pieniądze, pierwszemu w nieustalonej kwocie, drugiemu w kwocie 200 dolarów. Czytaj dalej na www.tvn24.pl.

Źródło: http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl/TVN24

Fot. http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl

22. lipiec 2024 05:08