StoryEditor

Polskie stoisko podczas Summer Fancy Food Show

15.06.2022., 12:09h

Podczas targów żywności Summer Fancy Food Show w Nowym Jorku, które odbyły się 12-14 czerwca 2022 r. okazje zaprezentować się miała również Polska.

Summer Fancy Food Show to jedne z największych i najważniejszych wystaw żywności w USA. Polska miała tam również swoje stoisko narodowe.


Targi odbywają się na terenie hal Jacob K. Javits Convention Center, to jedno z najważniejszych wystaw żywności w Ameryce Północnej. Rok do roku tematyczne wydarzenie odwiedza prawie 50 tys. specjalistów do spraw żywności specjalistycznej, gdzie mają możliwość zapoznania się z ofertą 2,6 tys. wystawców z 57 państw.

Polski akcent w Ameryce

Na polskim stoisku narodowym zaprezentowane zostały produkty wysokiej jakości jak między innymi soki, przetwory owocowo-warzywne, suszone owoce oraz warzywa i zioła, konfitury, syropy, nasiona, produkty ze zbóż ekspandowanych, rybne, miody ekologiczne oraz słodycze.Jest to jedna z lepszych okazji do popularyzacji polskich artykułów rolno-spożywczych wysokiej jakości i pozyskania nowych rynków zbytu.

24. lipiec 2024 20:56