StoryEditor

Polskie Wydawnictwo Rolnicze wspiera rolników i mieszkańców wsi

Redakcja „Sadu Nowoczesnego” dołącza do akcji pozostałych tytułów Polskiego Wydawnictwa Rolniczego, wspierającej tych, którzy są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem czyli strażaków – ochotników z OSP. Zapraszamy do uczestnictwa w naszej zrzutce!Pamiętajmy
, że wielu z tych strażaków to nasi sąsiedzi i członkowie rodzin. To dzięki druhom nasz kraj w tych trudnych czasach funkcjonuje.

Chrońmy ich bo to jeden z największych skarbów Polski!

W każdym numerze "Tygodnika Poradnika Rolniczego" opisujemy jednostki OSP i doskonale wiemy ile dobrego robią dla nas wszystkich. Zwłaszcza teraz, kiedy są dodatkowo zaangażowani w pomoc w zwalczaniu epidemii koronawirusa.

Tak jak chociażby OSP Dzierdziówka z województwa podkarpackiego, której druhowie pomagają mieszkańcom swojej wsi w codziennych zakupach i patrolują całą gminę.

O tym, że SARS-Cov-2 może być niebezpiecznych także dla strażaków-ochotników przekonał się chociażby jeden z druhów OSP w Rozprzy w powiecie piotrkowskim, który został zakażony wirusem, a cała jednostka musiała zostać poddana kwarantannie.

Dlatego wspólnie zadbajmy o ich bezpieczeństwo i zbierzmy jak najwięcej na środki ochrony osobistej dla strażaków z OSP.

Link do strony naszej zrzutki znajduje się tutaj (https://zrzutka.pl/dlaosp).

Całą zebraną sumę przekażemy na rzecz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, która dokona zakupu środków ochrony osobistej dla poszczególnych jednostek OSP.

W pierwszej kolejności za te pieniądze będą kupione maseczki chroniące drogi oddechowe strażaków przed wirusem.

Będą to osłonki wykonane przez profesjonalną wytwórnię i będą identyczne z tymi, które są wykorzystywane w szpitalach, aby zapewnić jak najlepszą ochronę strażakom. Jeśli uda nam się zebrać większą kwotę, nadwyżka pieniędzy zostanie przekazana również na umundurowanie druhów.

Akcja jest wspierana przez:

Tygodnik Poradnik Rolniczy

top agar Polska

Elita Dobry Hodowca

Profi Profesjonalna Technika Rolnicza

Sad Nowoczesny

WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

20. lipiec 2024 12:28