StoryEditor

Przed nami Targi Agro-Park: padnie rekord liczby wystawców?

07.09.2022., 00:00h

Nowoczesne technologie upraw, usługodawcy i rozwiązania wpierające polskie rolnictwo oraz oczywiście najnowsze maszyny rolnicze – kolejna edycja organizowanych w Lublinie w dniach 15-16 października 2022 roku Targów Rolniczych AGRO-PARK zapowiada się rekordowo! Wydarzeniu patronuje magazyn top agrar Polska.

Targi Rolnicze AGRO-PARK to oczywiście wydarzenie przygotowane z myślą o rolnikach, właścicielach i osobach zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz firmach usługowych, którzy dostarczają najnowszych rozwiązań technologicznych wspierających polskie rolnictwo. Każdego roku uczestniczą w nim tysiące przedstawicieli branży rolniczej. Nie inaczej będzie i tym razem.

Targi Agro-Park: padnie rekord liczby wystawców?

Jak podkreślają organizatorzy, uczestnictwo w Targach AGRO-PARK to przede wszystkim możliwość zapoznania się z nowościami na rynku, czy nawiązania korzystnych relacji z producentami topowych marek wspierających rozwój upraw czy hodowli zwierząt

– Pod  względem ilość wystawców XIV edycja Targów Agro-Park zapowiada się rekordowo. Niezwykle cieszy nas fakt, że po ponad dwuletniej przerwie w organizacji wydarzenia, uda nam się zorganizować targi w jeszcze większym zakresie, niż miało to miejsce przed pandemią – nie kryje radości Maciej Wituch, dyrektor projektu.

Co zobaczymy podczas XIV edycji Targów AGRO-PARK?

Na Targach Agro-Park pojawią się wystawcy z ofertą m.in. dronów rolniczych, bezzałogowych pojazdów, oprogramowania do zarządzania gospodarstwem oraz sprzętu do zdalnego monitorowania pola. Ale nie tylko oni. 

– Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także pogłębić swoją wiedzę na temat upraw – wyliczają organizatorzy.

Ponadto podczas XIV edycji odbędą się wykłady Wiesława Gryna, znanego naszym Czytelnikom eksperta branży rolniczej nt. „Optymalizacji nawożenia oraz efektywnego wykorzystania zasobów wody w rolnictwie”, a także czeka nas specjalistyczna konferencja o uprawie dyni. 

************
kiedy: 15 i 16 października 2022 roku
gdzie: teren Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie
patronat medialny: top agrar Polska
więcej informacji: agropark.pl

źródło: grupa MTP
fot. arch. grupa MTP
20. czerwiec 2024 17:28