StoryEditor

Skuteczność i konkurencyjność to wyróżnia Innvigo

07.02.2022., 11:50h

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to dobra okazja dla plantatorów, aby zapoznać się z nowymi produktami proponowanymi przez firmy. 

Skuteczność kluczem do sukcesu

Firma Innvigo jako jeden z celów obrała skuteczne, korzystne i konkurencyjne programy ochrony roślin. Podczas TSW 2022 Tomasz Chochorowski, zaprezentował szereg nowości rekomendowanych na przyszły sezon.

- W poprzednim roku jak wiadomo nie było spotkania TSW, w tym czasie wprowadziliśmy trochę nowości — mówi Tomasz Chochorowski doradca do spraw promocji i sprzedaży z firmy Innvigo.

Między innymi fungicydy takie jak:

  • Pretor 469 SC – idealne rozwiązanie na choroby przechowalnicze, zarówno w przypadku jabłoni, jak i grusz, z krótkim okresem karencji;
  • Puenta 62,50 WG – Wydłuża świeżość owoców i warzywkrótka karencja i długie przechowywanie. Do stosowania w jabłoniach, malinach czy truskawkach.

Pojawiły się również dwa nowe herbicydy w tym jeden na bazie substancji kletodym. Z roku na rok oferta firmy Innvigo systematycznie się powiększa, dając nowe możliwości na rynku zarówno sadowniczym, jak i warzywniczym. 


Dowiedz się więcej o innych preparatach wprowadzonych przez firmę Innvigo z wywiadu poniżej

20. maj 2024 13:34