StoryEditor

UPL - Rolnictwo cyfrowe

04.02.2022., 11:50h

Na tegorocznych Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2022 pojawiła się firma UPL, która jest jedną z największych firm z branży rozwiązań rolniczych. Głównym celem firmy jest podejmowanie nowych inicjatyw i wprowadzanie świeżej energii dla rynku agro.


Wysoka efektywność, szerokie spektrum działania

Arkadiusz Sławiński, Menadżer Upraw Ogrodniczych firmy UPL przedstawił ciekawe propozycje na nadchodzący sezon.

- Produkt, który wprowadziliśmy późnym latem 2021 roku to fungicyd Deccopyr-pot, którego zastosowano z sukcesem w chłodniach jako fungicyd po zbiorczy. Jest już dostępny dla naszych sadowników.- informuję Arkadiusz Sławiński.

Deccopyr-pot – jest fungicydem w formie generatora dymu, przeznaczony do ochrony owoców w okresie przechowania przed chorobami powodowanymi przez grzyby. Działanie interwencyjne i lecznicze wobec patogenów.
Co ważne, jak zaznacza Arkadiusz Sławiński Deccopyr-Pot, oferowany jest wraz z usługą aplikacji przez profesjonalny zespół Crop Service.

Rozwiązania przyszłości

Firma UPL w najbliższym czasie wprowadzi również nowość do tzw. sektora rolnictwa cyfrowego. Produkt ten pozwalał będzie na monitorowanie szkodliwych motyli. Pomoże również w ocenie potencjału plonowania plantacji, określi wielkość zbioru czy wyliczy ilość jabłek na drzewie. 

Więcej informacji w filmie poniżej. 

Bernat Patrycja


23. maj 2024 01:26