StoryEditor

50. Aukcji Pride of Poland partneruje marka Case IH

06.08.2019., 15:05h
Case IH to wybór profesjonalistów, którzy stawiają̨ na sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i jakość, udowodnioną ponad 175-letnim dziedzictwem i doświadczeniem marki w branży rolniczej. Poza doskonałą ofertą oraz niezawodnością̨ potwierdzoną przez użytkowników na całym świecie, marka Case IH wyróżnia się̨ również nietuzinkowym podejściem do klienta

– Projektując swoje działania, stawiamy na to, aby odpowiadały realnym potrzebom i zainteresowaniom naszych klientów. Chcemy być tam, gdzie oni – angażować się̨ w wydarzenia, które są̨ dla nich istotne. Tak zrodził się̨ pomysł dołączenia do grona partnerów jednej z najważniejszych imprez w świecie hodowców i pasjonatów koni arabskich czystej krwi – 50. Aukcji Pride of Poland oraz towarzyszącego aukcji Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi – podkreśla Piotr Szewczuk, Case IH Business Director.

Aukcja Pride od Poland to najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w Polsce, posiadające na koncie tradycję i historię sięgającą pół wieku. Jest to niepowtarzalna okazja do wzbogacenia hodowli o najcenniejsze okazy koni arabskich czystej krwi z najznamienitszych i najbardziej utytułowanych linii i rodów. Wysokiej klasy konie arabskie uczestniczące w aukcji, które mają na swoim koncie najwięcej osiągnieć pokazowych, pochodzą̨ ze stadnin państwowych Janów Podlaski, Michałów i Białka oraz ze stadnin prywatnych. Gwarancją wysokiej jakości koni oferowanych podczas aukcji jest nie tylko długoletnia tradycja hodowli, ale i olbrzymia pasja hodowców. To właśnie pasja, zaangażowanie, tradycja i najwyższa jakość rezultatów są̨ tym, co łączy markę̨ Case IH oraz aukcję Pride od Poland i sprawia, że ta współpraca ma wyjątkowy charakter.

Maciej Kania
Źródło: mat. prasowy CNH Industrial Polska

22. lipiec 2024 07:05