StoryEditor

Opona BKT Agrimax Turf RT 333 do sadów i winnic

18.10.2020., 11:18h

Nowa opona BKT Agrimax Turf RT 333 przeznaczona jest do małych traktorów używanych w ogrodnictwie oraz do zastosowań w sadach i winnicach. Jak twierdzi producent, ogumienie Agrimax sprawdzi się we wszystkich zabiegach agrotechnicznych, w których opony odgrywają kluczową rolę w ochronie gleby przed nadmiernym zagęszczeniem.

Opona Agrimax Turf RT 333 

Głęboki bieżnik opony Agrimax Turf RT 333 zapewnia nie tylko trwałość, ale także dobrą przyczepność, co ma decydujące znaczenie podczas pracy w winnicach na wzniesieniach. Specjalna konstrukcja bieżnika z blokami kierunkowymi i jego większa głębokość, sprawia, że w mniej ugniata glebę w porównaniu z podobnym ogumieniem w tym samym rozmiarze. Na to wpływa również zaokrąglone ramię opony BKT. Producent podkreśla, że dzięki temu jest delikatna dla nawierzchni.

Do transportu w winnicy i po drodze

Agrimax Turf RT 333 dobrze sprawdzi się nie tylko podczas pracy w sadach, winnicach czy plantacjach warzyw, ale także w transporcie podczas przejazdów po drogach publicznych. Ze względu na dobre właściwości samoczyszczące nie pozostawi błota na asfalcie.

Ważny jest komfort operatora

BKT zapewnia, że nowe ogumienie uwzględnia również komfort operatora zarówno w polu, jak i na drodze, co ogranicza zmęczenie podczas długich godzin pracy.  Z kolei niskie opory toczenia ograniczają zużycie paliwa traktora.

Na początek dwa rozmiary

W pierwszej kolejności opony BKT Agrimax Turf RT 333 będzie dostępna w dwóch rozmiarach: 280/70R16 i 280/70R18 – odpowiednich do przednich osi małych ciągników.
opr. aj
21. lipiec 2024 18:16