StoryEditor

Targi Techniki Rolniczej AgroTech - 3 dni niesamowitych maszyn

19.03.2022., 11:55h

Już od 18 marca można podziwiać wystawę maszyn rolniczych, pochodzących aż od 27 producentów. Krajowi i zagraniczni liderzy w branży prezentują sprzęt.

- Rolnicy chętnie przyjeżdżają na targi Agrotech, ponieważ to wydarzenie kompleksowe. Patrzymy na pracę rolników w sposób holistyczny, proponując rozwiązania zarówno dla małych, jak i dużych gospodarstw – podkreśla dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Rolnictwo w nowoczesnym wydaniu

Niewątpliwie rolnictwo to jeden z najważniejszych sektorów gospodarki. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie między innymi na żywność. Nie można zapomnieć o ekologicznych rozwiązaniach. Dlatego też cyfrowe i technologiczne nowości, które usprawniają pracę rolników, jednocześnie mają pozytywny wpływ na środowisko.

- Zautomatyzowane systemy sterowania, ukierunkowanie, nawożenie oparte na ścisłych danych, a także czujniki analizy gleby - to wszystko rozwija się na naszych oczach. Na targi Agrotech zapraszamy przedstawicieli firm, zajmujących się rolnictwem 4.0 – podkreśla Grzegorz Figarski.

Targi Agrotech to okazja, aby zapoznać się z nowościami na rynku maszyn. Nie brakuje tutaj sprzętu do pielęgnacji czy ochrony roślin. Rolnicy, sadownicy i producenci warzyw i owoców mają tutaj bardzo dobrą okazję, aby zapoznać się z nowymi maszynami do siewu, sadzenia czy zbioru.

Źródło: Targikielce/Agrotech
Fot: Targikielce/Agrotech

20. maj 2024 14:51