StoryEditor

Zapraszamy na kolejną odsłonę Dnia Otwartego Sadu Doświadczalnego SGGW w Wilanowie!

31.08.2020., 11:14h

Zapraszamy na kolejną odsłonę Dnia Otwartego Sadu Doświadczalnego SGGW w Wilanowie! Ze względu na sytuację epidemiologiczną spotkanie to nie będzie mogło odbyć się w tradycyjnej formule, jednak wspólnie z organizatorem – Katedrą Sadownictwa i Ekonomiki Ogrodnictwa SGGW w Warszawie, znaleźliśmy sposób na to, aby podtrzymać wieloletnią tradycję tego święta sadowników.

Spotkamy się z Państwem za pośrednictwem internetu. Zapraszamy już 6 września o godzinie 12:00 na webinarium pt. „XXIV Dzień Otwarty Sadu Doświadczalnego SGGW w Wilanowie”, któremu w tym roku będzie towarzyszyła debata dotycząca możliwości poprawy jakości.


Przygotowania już trwają – pod koniec sierpnia nasza ekipa filmowa towarzyszyła przedstawicielom SGGW oraz partnerom wydarzenia przy prezentacji doświadczeń prowadzonych w Wilanowie. Nagrane materiały zostaną przedstawione podczas naszego internetowego spotkania.


Pod koniec webinarium rozstrzygniemy także konkurs zorganizowany wspólnie z firmą BASF, w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości 5000 zł.


Aby wziąć udział w webinarium należy wcześniej zarejestrować się na stronie internetowej – www.wilanow.sadnowoczesny.pl – w celu otrzymania linku aktywacyjnego, umożliwiającego bezpłatny udział w wydarzeniu na platformie ZOOM.


Link aktywacyjny zostanie przesłany na adres mailowy podany w zgłoszeniu!


Serdecznie zapraszamy!
21. lipiec 2024 19:11