StoryEditor

Chcesz coś kupić lub sprzedać w gospodarstwie? Skorzystaj z portalu ogłoszeń rolniczych

10.12.2020., 11:22h

Z myślą o wszystkich Czytelnikach czasopism i portali Polskiego Wydawnictwa Rolniczego przygotowaliśmy specjalny serwis ogłoszeniowy ogloszenia.agro.pl. Aż do końca października 2021 roku serwis jest darmowy – nic nie płacisz za swoje ogłoszenie!

Ogloszenia.agro.pl to serwis prosty w obsłudze. Aby się zarejestrować i dodawać ogłoszenia wystarczy kilka prostych kroków.

Powstanie tego serwisu to naturalna konsekwencja rosnącej popularności naszych mediów w Internecie, jak również odpowiedź na potrzeby naszych Czytelników, którzy nie chcąc płacić dużych kwot za wystawienie ogłoszenia w największych tego typu serwisach na rynku szukają innych rozwiązań.

Do końca Października 2021 serwis jest całkowicie darmowy (pod warunkiem zostawienia zgód marketingowych) nie ma ograniczeń w ilości wystawianych ogłoszeń.Mamy w serwisie także specjalną sekcje Prosto od Rolnika, dedykowaną sprzedaży produktów żywnościowych, ekologicznych, która zawsze będzie bezpłatna, podobnie jak oddam za darmo gdzie użytkownicy mogą oddać innym co im niepotrzebne.

Chcesz kupic lub sprzedać maszynę rolniczą lub swoje płody rolne? Wejdź na ogloszenia.agro.pl i korzystaj bez ograniczeń!

20. maj 2024 13:34