StoryEditor

Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie 2021

Od 26 do 28 listopada w okolicach Warszawy (Nadarzynie) odbędzie się 5. Edycja „Centralnych Targów Rolniczych”, które obecnie są największymi targami nowoczesnej technologii dla rolnictwa w Polsce. Pod czas tej wystawy weźmie udział ponad 250 marek z tej branży.

Centralne Targi Rolnicze to największe targi nowoczesnej technologii dla rolnictwa w Polsce. To wydarzenie ukierunkowane jest na transfer wiedzy, prezentację rozwiązań, produktów i usług sektora rolnego oraz rozwoju inicjatywy start-up. Na tym pokazie czekają na nas liczne premiery produktowe, prezentacje innowacyjnych rozwiązań, konferencje i panele dyskusyjne, a także spotkania z youtuberami branży rolniczej.

Salony tematyczne

Targi będą podzielone na 6 salonów, na których znajdziemy:

·         Salon techniki rolniczej. Jest to największa strefa targów. Właśnie tutaj zobaczymy prezentacje maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie i sadownictwie oraz zostaną przedstawione rozwiązania dla rolnictwa.

·         Salon usług specjalistycznych. Tu odnajdziemy szeroką gamę usług wspierających produkcję, przetwórstwo, sprzedaż i dystrybucję towarów rolno spożywczych oraz przegląd ofert instytucji finansujących agrobiznes.

·         Salon środków do produkcji rolnej. Tutaj będzie można zobaczyć nawozy, środki ochrony roślin, pasze, materiał siewny oraz ofertę firm z zakresu hodowli zwierząt.

·         Salon narzędzi i części zamiennych. Ten salon poświęcony jest szerokiej gamie części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych oraz narzędziom wykorzystywanym w gospodarstwach rolnych.

·         Salon Start-Up. Jak już czytamy w nazwie salonu, dedykowany jest start-upom sektora rolniczego, który nastawiony jest na prezentacje innowacyjnych rozwiązań mających na celu podniesieniu efektywności oraz ergonomii zabiegów agro-technicznych.

·         Salon środków do produkcji zwierzęcej. Znajdziemy tutaj: budownictwo inwentarskie, techniczne wyposażenie budynków inwentarskich, urządzenia do produkcji pasz, pasze, materiał genetyczny, a także firmy zajmujące się skupem zwierząt – zaprezentują to wszystko największe producenci środków do produkcji zwierzęcej.

Oprócz tego podczas tragów 27 listopada (godz. 12:00) odbędą się również zawody w podnoszeniu ciężarów – Puchar Polski Strongman 2021.

Konferencja o rynku kukurydzy

W trakcie trwania targów pojawi się również możliwość wziąć udział w konferencji traktującej o rynku i uprawie kukurydzy. Podczas 90-minutowego panelu omówione zostaną 3 tematy:

  1. Rynek nasion kukurydzy w Polsce – na którego temat wypowie się Dr Roman Warzecha –Przewodniczący Komisji ds. rejestracji odmian kukurydzy
  2. Precyzyjne Rolnictwo – o którym opowie nam Pan Kamil Szymańczak
  3. Nowe technologie uprawy kukurydzy i jej efekty – temat wyczerpie Pan Tadeusz Szymańczak, Rzecznik Prasowy PZPRZ

Bilet dla wszystkich odwiedzających jest darmowy po wcześniejszej rejestracji online lub w biurze obsługi targów. Dla dzieci do 3 lat wejście jest bezpłatne.

Zarejestruj się już teraz, aby nie przegapić jedyne wydarzenie rolnicze takiej skali w Europie Środkowo-Wschodniej! https://centralnetargirolnicze.pl/rejestracja-na-targi/

22. maj 2024 21:31