StoryEditor

Trwają targi TSW! Odwiedź nasze stoisko K35 i dowiedz się, jak wygrać opryskiwacz!

12.01.2022., 11:48h

Trwają Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 w Nadarzynie. Odwiedźcie nasze stoisko K35, gdzie oprócz wielu atrakcji czeka na Was… opryskiwacz Wulkan Flow Max!

Dziś i jutro będą się odbywać Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 w Ptak Warszaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. To wystawa, która z każdym rokiem przyciąga coraz więcej osób. Podczas minionej edycji targi odwiedziło ponad 16 tys. gości z ponad 25 krajów, którzy w ciągu dwóch dni mogli poznać najnowsze trendy branży ogrodniczej oraz nowości rynkowe z kraju i z zagranicy.

350 wystawców na TSW 2022

Obecnie do udziału w TSW 2022 zgłosiło się ok. 350 firm. Wśród wystawców są zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy. Prezentowane będą maszyny do uprawy i zbioru oraz nawozy, środki ochrony roślin, materiał szkółkarski, nasiona, opakowania, chłodnie, siatki, tyczki, a także inny sprzęt oraz akcesoria niezbędne w produkcji sadowniczej i warzywniczej.


Duża dawka wiedzy. Jakiej tematyce będą poświęcone w tym roku konferencje?

W czasie dwóch dni targowych będzie można wziąć udział w konferencjach tematycznych: truskawkowej, dotyczącej uprawy warzyw polowych, upraw pod osłonami, sadowniczej, dotyczącej przetwórstwa owoców i warzyw oraz ogrodnictwa ekologicznego i zrównoważonego. 

Omówione zostaną m.in. strategie w ochronie truskawek przed chorobami, mniejsza ilość substancji w nowoczesnej uprawie truskawek, rola wapnia i krzemu w budowaniu trwałości owoców.

W części konferencyjnej poświęconej sadom uczestnicy będą szukać odpowiedzi na pytanie, jak realnie poprawić opłacalność produkcji i kiedy sprzedawać jabłka, aby w pełni wykorzystać potencjał sadów.

 Omówione zostaną także problemy agrotechniczne, dotyczące m.in. tarcznika niszczyciela, regulatorów wzrostu i utrzymania jakości owoców.  

Wygraj opyskiwacz Max Flow w konkursie z okazji 50-lecia "Sadu Nowoczesnego"!

Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, gdzie oprócz wielu atrakcji czeka na Was… opryskiwacz Wulkan Flow Max. To główna wygrana w naszym konkursie z okazji 50-lecia naszego miesięcznika "Sad Nowoczesny". Więcej o konkursie przeczytasz TUTAJ
fot. M. Szyperek, R. Lipski

14. czerwiec 2024 18:29